Jak wyglądają kalendarze trójdzielne i komu się przydają?

Kalendarze pozwalają nam zorganizować niezliczone ilości zajęć, jakie mamy do wykonania każdego dnia. Dzięki nim pamiętamy co musimy zrobić, możemy w jednym miejscu zbierać wszystkie potrzebne adresy, numery telefonów i inne dane. Dla mało zorganizowanych osób kalendarze kieszonkowe są zatem idealnym prezentem. Kalendarze trójdzielne, kalendarze jednodzielne i kalendarze plakatowe znacznie lepiej sprawdzają się w biurach i w przedsiębiorstwach, jednak w naszych mieszkaniach równie dobrze mogą spełniać swoje role.

Kalendarz trójdzielny charakteryzuje się trzema oddzielnymi zestawami kartek z poszczególnymi miesiącami. Dzięki temu możemy mieć przed oczami jednocześnie zarówno obecny miesiąc, jak i poprzedni oraz nadchodzący. Ponadto kalendarz trójdzielny okazuje się idealnym sposobem na stworzenie reklamy. Ponieważ używamy kalendarzy na co dzień, patrzymy na nie nieustannie, dlatego przy okazji kontrahent może przypomnieć sobie logo naszej firmy. Podobnie mogą działać kalendarze listkowe, formatem przypominające wizytówki.

W rzeczywistości nie wiele różnią się one od wizytówki, ponieważ po jednej stronie oczywiście jest kalendarz, ale po drugiej na ogół zamieszczane jest logo naszej firmy, dane kontaktowe oraz niekiedy wymieniane są tam poszczególne usługi.